CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çorum Baskılı Pasta Kutusu

Çorum Baskılı Pasta Kutuları | Çorum Pasta Kutusu | Çorum Pasta Kutusu Fiyatları | Çorum Baskısız Pasta Kutusu | Çorum Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Çorum Pasta Kutusu Baskılı | Çorum Pasta Kutusu Siparişi | Çorum Baskılı Kutu | Çorum Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Çorum pasta kutusu, çorum baklava kutusu, çorum pizza kutusu, çorum lahmacun kutusu, çorum pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çorum baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Çorum baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Çorum baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı çorum pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Çorum baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Çorum Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Çorum baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için çorum pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel çorum pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum baskılı pasta kutusu, çorum baskılı pasta kutusu fiyatları, çorum pasta kutuları, çorum pasta kutusu fiyatları, çorum pasta kutusu imalatı, çorum baskılı pasta kutusu ve fiyatı, çorum ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner