Çorum Eko Termal Etiket

Çorum Eko Termal Etiket | Çorum Eko Termal Etiket Fiyatları | Çorum Eko Termal Kağıt | Çorum Termal Etiketler | Çorum Eco Termal Etiket Nedir | Çorum Top Termal Etiket | Çorum Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Çorum eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Çorum eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için çorum etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu çorum etiket en çorum ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Çorum eko termal etiket fiyatları ve çorum eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan çorum eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Çorum eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Çorum termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Çorum ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Çorum etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum termal etiket, çorum etiket çorum, çorum boş etiketçorum eco etiket, çorum etiket fiyatları, çorum eko termal etiket, çorum etiket, çorum eco termal etiket fiyatları, çorum sıra numarası etiketi, çorum ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner