CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çorum Baskılı Pide Kutusu

Çorum Baskılı Pide Kutusu | Çorum Pide Kutusu Fiyatları |Çorum Pide Kutusu  |Çorum Pide Kutusu Ölçüleri | Çorum Pide Kutusu İmalatı | Çorum Hazır Pide Kutusu | Çorum Pide Ve Lahmacun Kutusu | Çorum Pide Kutuları | Çorum Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, çorum baklava kutusu, pizza kutusu,çorum lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çorum baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Çorum baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Çorum baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Çorum baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Çorum pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı çorum pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Çorum baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Çorum pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Çorum baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için çorum pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel çorum pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum baskılı pide kutusu, çorum pide kutusu fiyatları, çorum pide kutusu imalatı, çorum pide kutusu , çorum baskılı pide kutusu fiyatları, çorum baskılı ambalajlar, çorum pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner