Çorum Lamine Termal Etiket

Çorum Lamine Termal Etiket | Çorum Lamine Termal Etiket Fiyatları | Çorum Lamine Termal Etiket Nedir | Çorum Lamine Termal Barkod Etiketi | Çorum Termal Etiketler | Çorum Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Çorum lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Çorum lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Çorum lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Çorum lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen çorum etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda çorum termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer çorum etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan çorum lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Çorum termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Çorum lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Çorum etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Çorum lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Çorum lamine termal etiket nedir? Lamine çorum termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel çorum lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum lamine etiket, çorum termal etiket, çorum top etiket, çorum ribonsuz baskı, çorum baskılı etiket, çorum renkli termal etiket, çorum lamine termal barkod etiketi, çorum kuşe etiket, çorum termal etiket boyutları, çorum boş etiket, çorum termal etiket fiyatları, çorum lamine etiketler, çorum eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner