Çorum Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Çorum | Çorum Mini Diş Seti | Çorum Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Çorum | Traş Seti | Çorum Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Çorum otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri çorum ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  çorum otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Çorum otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Çorum otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti çorum  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları çorum ve çorum  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum traş seti, traş seti fiyatları çorum , çorum buklet traş seti, otel traş setleri çorum , kutulu traş setleri, çorum otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri çorum , kutulu buklet traş seti çorum .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner