CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çorum Baskılı Pizza Kutusu

Çorum Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Çorum Pizza Kutuları | Çorum Pizza Kutusu Fiyatları | Çorum Pizza Kutusu | Çorum Pizza Kutusu İmalat | Çorum Pizza Kutusu Ölçüleri | Çorum Pizza Kutusu Fiyatları | Çorum Baskısız Pizza Kutusu | Çorum Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, çorum baklava kutusu, çorum lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çorum baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Çorum baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Çorum baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Çorum baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Çorum baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Çorum pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Çorum pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Çorum askılı pizza kutusu fiyatları ile çorum pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Çorum baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla çorum baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum baskılı pizza kutusu, çorum pizza kutuları, çorum basklı kutular, çorum baskılı pizza kutusu fiyatları, çorum pizza kutusu fiyatları, çorum pizza kutusu imalatı, çorum pizza kutusu, çorum baskılı pizza kutusu satışı, çorum baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner