Çorum Chromolux Etiket

Çorum Chromolux Etiket | Çorum Chromolux Etiket Nedir | Çorum Chromolux Etiket Fiyatları | Çorum Chromolux Etiket Baskı | Çorum Kromolüks Etiket | Çorum Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Çorum Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Çorum chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Çorum chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan çorum chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan çorum kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı çorum chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Çorum chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Çorum chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve çorum kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Çorum choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Çorum choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel çorum etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum etiket, çorum etiket fiyatları, çorum barkod etiket fiyatları, çorum baskılı etiket fiyatları, çorum barkod, çorum rulo etiket fiyatları, çorum barkod fiyatları, çorum rulo etiket, çorum yapışkanlı etiket, çorum barkod sistemi, çorum barkod okuyucu, çorum barkod okuyucu fiyatları, çorum koli etiketi, çorum tekstil etiketi, çorum saten etiket, çorum metal etiket, çorum mat pp etiket, çorum mat pe etiket, çorum etiket baskı, çorum mat polietilen etiket, çorum lazer etiket, çorum boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner