Çorum Silvermat Etiket

Çorum Silvermat Etiket | Çorum Silvermat Etiket Fiyatları | Çorum Silvermat Etiket Özellikleri | Çorum Silvermat Etiket Yazıcı | Çorum Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Çorum Silver Mat Etiket | Çorum Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Çorum silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir çorum etiket türüdür. Genellikle kitap ve çorum barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Çorum silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun çorum etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan çorum silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Çorum silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Çorum silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Çorum silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Çorum silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Çorum silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Çorum etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Çorum silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çorum silvermat etiket, çorum termal etiket, çorum silver mat etiketler, çorum mat etiketler, çorum silver mat etiket fiyatları, çorum etiket fiyatları, çorum şeffaf etiket fiyatları, çorum silver mat barkod etiketi, çorum barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner